Боби овочеві Бянко 10 г Anseme
Боби овочеві Бянко 10 г Anseme
| Розмір плоду | 20-25 см |
|---|---|
| Період вегетації | 45-60 днів |
| Умови поливу | Помірно |
| Сорт або гібрид | Сорт |
| Упаковка | Міні упаковка |
| Термін дозрівання | Ранній |
Ранній сорт овочевих бобів. Кущ висотою 70-75 див. Боби м'ясисті, ніжні, 5-6-ти насіннєві, довжиною 20-25 см, темно-зеленого кольору. Зерна великі, білі, овально-плескатої форми, соковиті і солодкі на смак. Сорт використовують для вживання у свіжому вигляді, консервування та заморожування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Професійне Насіння |
| Країна виробник | Італія |
| Колір плоду | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Бобы |
| Довжина стручка | 20-25 см |
| Код товару | 00000000380 |
| Кількість насіння в 1 г | 3-10 шт |
| Норма висівання | 1-3 кг/стінка |
| Період вегетації | 45-60 днів |
| Селекція | Сорт |
| Термін дозрівання | Очень ранний |
| Упаковка | Міні пакет |
| Фасовка | 10 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14,40 ₴



