Продавець 💙АГРОЛІНІЯ™💛 розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
2642 відгуків
💙АГРОЛІНІЯ™💛
+380 (96) 922-64-77
+380 (63) 130-03-33

Насіння гарбуза

Насіння гарбуза сіють за схемою посадки 50 см х50 см, коли грунт на глибині загортання насіння прогріється до 12-13°С, т. к. насіння починає проростати при цій температурі. У холодному ґрунті вони швидко можуть загнити.

Глибина загортання насіння для середньосуглинистих ґрунтів 5-6 см, для легких ґрунтів - 8-10 див. Щоб зменшити ризик пошкодження сходів нічними заморозками, багато садівники сіють насіння загущенно на різну глибину. Якщо від дрібно забитих насіння ранні сходи потраплять під заморозок, то пізніше з'явилися сходи вціліють і час не буде втрачено. Якщо заморозків не буде, то пізні сходи просто видаляють.

До моменту посіву насіння в грунт часто вологи в ґрунті, буває недостатньо. Це може призвести до затримки появи сходів і повільного їх росту. Тому в кожну лунку треба вилити по 1,5-2 л теплої води з температурою не нижче 50°С. Після того як вона вбереться, в землю кладуть насіння і лунки засипають поживною сумішшю. Після посіву лунки треба замульчувати перегноєм або торф'яної крихтою. Завдяки цьому польова схожість насіння гарбуза різко підвищується.

Полив гарбуза.

Тыква - растение влаголюбивое. Она имеет большую корневую систему и «выкачивает» из почвы много воды, которую испаряет в атмосферу через листья. Она потребляет много воды во все периоды роста, но особенно нуждается в ней в период массового цветения и образования плодов. Поэтому при длительной засушливой и жаркой погоде перед началом распускания женских цветков и во время налива плодов растения надо обильно поливать водой с температурой не ниже 20°С. Брать воду для полива из колодца или из артезианской скважины нельзя, т. к. вы погубите растения. У той же час завдяки сильною кореневою системою гарбуза легше, ніж огірки, переносять короткі сухі періоди. До поливу зазвичай приурочують видалення бур'янів і розпушування ґрунту. Спочатку грунт розпушують на 8-10 см, а потім 5-6 см, щоб не пошкодити коріння рослини.

Підживлення гарбуза.

Щоб отримати великі плоди, рослини треба підгодувати. Перший раз це роблять при утворенні трьох-п'яти листків, другий - на початку утворення огудини. Краще всього для цього використовувати нітрофоску - в перший раз по 10 г, другий - по 15 г на рослину. У вологу погоду добрива можна вносити в сухому вигляді, в суху - розчиненими у воді. Дуже ефективні підживлення золою (по 1 склянці на рослину) та розчином коров'яку (1:8, по 1 відру на 5 рослин на початку росту і 3 рослини в період плодоношення).

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner