Продавець 💙АГРОЛІНІЯ™💛 розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
4460 відгуків
Набридли щури та миші? Є рішення!Натискай сюди!
💙АГРОЛІНІЯ™💛
+380 (96) 922-64-77
+380 (63) 130-03-33

Біопрепарати для саду та городу Акція місяця!

Біопрепарати для саду та городу Акція місяця!

Біплан (Гуапсин - М) - інсекто-фунгіцид - препарат бінарної дії. Стримує розвиток плодожорок плодових культур, гусениць молодшого віку колорадського жука та пригнічує фітопатогени, які викликають плодові, кореневі гнилі, гельмінтоспоріоз та вертицильоз, моніліальний опік, парша, борошнисту росу тощо. Діюча речовина препарату Гаупсин: два штами ґрунтових бактерій Pseudomonas aureofaciens. Регламент застосування: плодові, овочеві та квітково-декоративні культури. Використовується для замочування кореневої системи розсади, передпосівної обробки насіння та бульб, обробки рослин, що вегетують. Препарат не завдає шкоди людині та теплокровним тваринам. Спосіб внесення: обприскування. Обробки проводять через 7-10 діб. Норма витрат 6 л на 300 л води на га.
Тривалість захисної дії до 20 діб.

Триходермін М – біологічний препарат створений на основі грибів триходерма. Препарат виконує функцію фунгіциду – бореться з різними видами гнилі, парші, фузаріозом, бактеріозом та ін. Триходермін застосовується для всіх видів овочевих культур, квітів, зернових та плодових культур, кімнатних рослин. Інтервал між обробками – 10-12 діб. Кратність обробок – 2-3 рази.

Боверин М - Біопрепарат для захисту квітково-декоративних та сільськогосподарських культур закритого ґрунту від трипсів та тепличної білокрилки. Речовина, що діє: ентомопатогенний гриб Beauveria bassiana, який проростає в порожнину тіла комах, виділяє токсини і викликає загибель шкідників. Препарат Боверін необхідно застосовувати регулярно, з інтервалом 7-14 днів, у період вегетації рослин. Спосіб внесення: обприскування.

Вертицилін М - Біопрепарат для захисту сільськогосподарських та квітково-декоративних культур закритого ґрунту від різних видів попелиці та тепличної білокрилки. Препарат містить суперечки та міцелій гриба Verticillium lecanii, який проростає у порожнину тіла шкідників, виділяє токсини та викликає загибель комах. Спосіб застосування: регулярне обприскування рослин у період вегетації. Витрати препарату: 100-500 мл/10 л води. Обприскування рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища 16-28 градусів та відносній вологості повітря: 80-85%.

Лепідоцид М - Біопрепарат для захисту від плодопошкоджуючих, листогризучих і шкідників, що смокчуть. Використання препарату викликає порушення функцій кишечника у шкідників, знижує плодючість їх самок та життєздатність наступних поколінь. Діюча речовина: бактерії Bacillus thuringiensis var. thuringiensis і білкові кристали (дельта-ендотоксин та бетта-екзотоксин). Спосіб застосування: обприскування.

Планріз М - Біопрепарат для захисту рослин від грибкових та бактеріальних захворювань, та кореневої гнилі. Регламент застосування: зернові та колосові, овочеві та квітково-декоративні, а також плодово-ягідні культури та виноградники. До складу біопрепарату входять бактерії Pseudomonas fluorescens AP 33, які поселяючись у ґрунт, виділяють біологічно активні речовини, що борються з фітопатогенами, кореневою гниллю та стимулюють зростання рослин. Рекомендується обприскування зернових культур – на початку трубкування та колосіння з появою перших ознак листових хвороб. Обприскування овочевих культур проти грибних захворювань рекомендується проводити від фази сходів до збору врожаю, без обмежень термінів очікування. Інтервали між обробками:
- на зернових – 2 обприскування в період вегетації з інтервалом 10-15 днів;
- на овочевих – 4-6 обробок від початку до кінця вегетації з інтервалом 8-10 днів.

Пентафаг С - Біопрепарат має профілактичну та лікувальну дію проти бактеріозів плодових та овочевих культур (томати, огірки). Діюча речовина препарату Пентафаг С: віріони п'яти штамів бактеріальних вірусів плюс біологічно активні речовини. Застосування препарату покращує якість урожаю, призводить до пригнічення проявів бактеріального раку плодових, дірчастої плямистості кісточкових культур, а також бактеріальної плямистості та бактеріального раку томатів та незграбної плямистості огірків. Біопрепарат екологічно чистий, нешкідливий для людини та теплокровних тварин.

Метаризин М - біопрепарат, рекомендований для захисту рослин від ґрунтомешкаючих шкідників (личинки колорадського і травневого жуків, капустянки, дротяника), а також як добрива та стимулятора росту. Препарат містить ентомопатогенні гриби Metarhizium anisopliae, що діють протягом декількох років після внесення. Перед посадкою картоплі роблять її обробку обприскуванням або замочуванням. При висадженні розсади її кореневу систему занурюють у розчин препарату чи поливають. У вегетативний період метаризин є ефективним проти трипсів, личинок довгоносиків молодого віку, а також личинок комарів.

Нематофагін М - Біопрепарат для захисту рослин від галових нематод. Препарат на міцелії гриба, виділення якого залучають шкідника, утворюють клітини-пастки. Дотик до пастки призводить до прилипання нематоди, яка захоплюється ловчим пристроєм. Діюча речовина Нематофагін - Arthrobotrys oligospora. Спосіб застосування: внесення у ґрунт перед посівом ілм у лунку при посадці.

Інші статті
 • Засоби від мух і які бувають види
  Засоби від мух і які бувають види
  Мухи – одні з найпоширеніших комах, які можуть завдати маси незручностей у побуті та на роботі. Вони не тільки дратують своїм дзижчанням, але і є переносниками різних захворювань. Для боротьби з мухами існує безліч хімічних засобів, які поділяються на декілька основних категорій: аерозолі, креми, рідини для фумігаторів, фумігатори, липкі стрічки, спіралі, пластини та спреї. У цій статті ми докладно розглянемо кожний із цих коштів, їх переваги та недоліки.
  Повна версія статті
 • Засоби від комарів та їх види
  Засоби від комарів та їх види
  Щоб захистити себе та своїх близьких від укусів комарів, існує безліч хімічних засобів, кожне з яких має свої особливості та переваги. У цій статті ми розглянемо основні види хімічних засобів від комарів: аерозолі, крем-репеленти, рідини для фумігатора, фумігатори, липкі стрічки, спіралі, пластини, спреї та ролики після укусів.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner