Коли що сіяти підказує сама природа.
Когда что сеять, подсказывает сама природа.
Погода очень непредсказуема, поэтому сроки посева культурных растений лучше всего сверять по самой природе.
Начало весны огородника – день, когда зацветает мать-и-мачеха. От этого дня в старину и отсчитывали время для начала весенних работ.
На 11-й день белили деревья, рыхлили землю, сгребали листву, сажали саженцы фруктовых деревьев.
На 14-й день начинали пахать землю и готовить грядки.
На 23-й день можно было сажать ранние овощи: лук, свеклу, репу, петрушку, морковь, горох, редис, редьку.
Через 30 дней сажали ранний картофель.
Но вот если мать-и-мачеха зацветет раньше Благовещенья (7 апреля), то посадку картофеля лучше отложить до цветения черёмухи.
Вообще, для картофеля существует своё проверенное веками правило: его сажают не раньше, чем распустятся листья на берёзе, но не позднее, чем зацветает черёмуха.
Как только покрывается пушистыми соцветиями лещина, можно начинать сеять в открытый грунт. Редис и ранний шпинат – самые подходящие для этого времени культуры. Из цветов можно сеять календулу, васильки и мак.
Цвітіння форзиції і фіалок говорить про те, що настав час для посіву моркви і петрушки, квітів годеции і іберіса.
Поява пухнастих грудочок верби і цвітуть нарциси означають, що пора сіяти салат, ранню редьку, капусту кольрабі, савойську і червонокачанну. З квітів в цей час саджають маргаритки, люпин, резеду, однорічний флокс, запашний горошок. А через кілька днів можна садити горох і буряк.
Як тільки розпустилися листочки у дуба, значить, заморозків більше не буде, і настав час для сівби теплолюбивих культур: квасолі, кабачків, огірків, гарбузових.
Зацвіли горобина і бузок – можна сміливо висівати огірки і розсаду томатів, перців, баклажанів, фізалісу.
Редис, салат, ранню редьку або капусту кольрабі сіяти, коли зацвіте верба або нарцис.
Картоплю садять, коли цвіте черемха або бузина або кульбаба.
Горох - коли дуб викинув листя.
Цибулю севок сіяти до того, як заквакают жаби.
Кріп сіяли коли розпускалися листя на вишні.
Петрушку і моркву сіяли, коли цвіте ліщина і фіалка.
Річний качанний салат сіяли, коли цвіте бузок.
Огірки - коли цвіте горобина.
Кабачки, гарбузи, патисони – коли цвіте калина.
- Засоби від гризунів та мишейГризуни, такі як щури та миші, можуть завдати безлічі проблем як у домашніх умовах, так і на робочих місцях. Вони не лише псують майно, але й можуть бути носіями небезпечних захворювань. У цій статті ми детально розглянемо різні види засобів боротьби з гризунами, їхні переваги та рекомендації щодо використання. Ми також пояснимо, чому варто обирати нашу продукцію, щоб забезпечити надійний захист за найкращими цінами на ринку.Повна версія статті
- Кошти від тарганів та їх видиТаргани - один з найнеприємніших і найстійкіших шкідників, з якими доводиться стикатися в домашніх умовах. Ці комахи можуть переносити різні захворювання і викликати алергічні реакції. Важливо швидко і ефективно справлятися з ними, щоб забезпечити безпеку і комфорт у будинку. У цій статті ми розглянемо основні види засобів від тарганів: гелі, пастки, дихлофос і спреї.Повна версія статті