Продавець 💙АГРОЛІНІЯ™💛 розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
4932 відгуків
promo_banner
💙АГРОЛІНІЯ™💛
+380 (96) 922-64-77
+380 (63) 130-03-33

Роботи в саду в листопаді

Роботи в саду в листопаді

Настала осінь, а справ на ділянці не поменшало. Від того, як ви підготуєтеся до наступного сезону, істотно залежить урожай. Не можна взяти просто все кинути і поїхати в місто, хоча цього дуже хочеться. Отже пречилим основні роботи без яких Вам не бачити красивого саду.

1. На початку місяця слід обприскати кущі та дерева концентрованим розчином мінеральних добрив (якщо ви не встигли цього зробити в кінці жовтня). Можна взяти будь-яку з них, але дешевше і простіше (тому що легко розчиняється в холодній воді) скористатися сечовини (карбаміду) http://agroline.od.ua/p49391096-karbamid-mochevina-1000.html . Буде потрібно 700 г на 10 л води. Обприскувати слід не тільки надземну частину, але і грунт під посадками. Починати треба з самих кінців гілок, оскільки саме там відклала яйця попелиці. Потім обприскати всі гілочки, їх розвилки, оскільки в розвилках і тріщинах кори зимують багато шкідників. Тому ретельно обприскати стовбури і стебла. Якщо на деревах ще висить листя, обприскування робите прямо по листю. В опалому листі, під нею і у верхньому шарі ґрунту теж зібралися зимувати шкідники. При обприскуванні розчином такої високої концентрації ви їх знищите.

Чому цей захід слід проводити в кінці осені? Тому що рослини до цього часу повинні піти на спокій, а хітинові покриви зимуючих шкідників ще недостатньо зміцніли. Мінеральне добриво проникне всередину, порушиться сольовий обмін, і шкідник загине, а рослині під час спокою ви не завдасте шкоди. Безумовно, влітку таке обприскування робити не можна, воно викликає хімічний опік не тільки листя, але і у зав'язі. Хімічні опіки при обприскуванні отрутохімікатами підвищеної концентрації, а також термічні опіки при сильних заморозках проявляються у вигляді опуклих «родимих» плям «бородавок» на плодах. На яблуках і грушах вони мають сіро-зелений колір.

Повторно обприскування концентрованим розчином мінерального добрива слід зробити ранньою весною, до початку сокоруху. Підвищені дози мінеральних добрив згубні не тільки для шкідників, але і для спор збудників грибних хвороб.

Треба робити перекопування пристовбурних кіл? Перш за все, для чого вона потрібна? Для того щоб між грудками землі проникла вода і взимку замерзла, проморозив і тим самим зруйнувавши зимуючих шкідників. Крім того, для поліпшення повітрообміну. Але якщо ви обприскали сад, влітку не пололи, а зрізали бур'яни і мульчировали ними грунт під посадками, то грунт не ущільнилася, а навпаки, стала пухкою і повітропроникною. Так що перекопування можете не робити.

Треба поливати сад восени? Треба, якщо кінець літа і початок осені були посушливими. Не можна, щоб рослини пішли під зиму зневодненим. В цьому випадку є велика небезпека підмерзання їх у сувору зиму. Мороз не стільки ушкоджує, скільки висушує молоді прирости на кінцях гілок.

Треба вносити перепрілий гній або компост в пристовбурні кола? Органіку треба вносити після закінчення сокоруху, інакше він може викликати небажаний в таку пізню пору ріст гілок. Але вносити його треба не в пристовбурні кола, а по периметру крони, туди, де знаходяться сисні коріння.

Що робити, якщо в кінці літа ви не внесли необхідний для росту коренів фосфор і калій? Як кажуть, «поїзд пішов». Зараз ці добрива вносити безглуздо..

Листя прибирати не слід. Навпаки, треба згрібати її під посадки по периметру крони, щоб утеплити зону сисних коренів. Чому згрібають, та ще й спалюють опале листя? Тому що на опалому листі зимують збудники хвороб і деякі шкідники. Але ви від них листя позбавили. Навесні також не слід прибирати листя з-під посадок. Буквально через пару тижнів від її неохайного вигляду не залишиться і сліду. Її розтягнуть по своїх ходах дощові черв'яки, з'їдять і вироблять гумус. Перепревающая листя відновлює родючість ґрунту. У лісі її ніхто не прибирає, і гумус у ґрунті накопичується, а не зменшується.

В середині місяця полийте всі вивільнені грядки, в тому числі і в теплицях,розчином«Фітоспорину»http://agroline.od.ua/site_search?search_term=%D0%A4%D0%B8%D1%82%D0%BE%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%BD+10+%D0%B3%D1%80.+%D1%81.+%D0%BF. Живе в ньому бактерія ― хижачка буде ще довгий час знищувати збудників грибних і бактеріальних хвороб, бо вона гине тільки при 20 градусах морозу. Під сніговим покривом вона прекрасно зберігається і продовжує жити і працювати в ґрунті.

Ось власне і всі роботи, які Вам необхідно зробити для Вашого саду та городу ! Доглядайте за своїм садом в задоволення і отримуйте відмінний результат - доглянутий плодоносний сад. А ми своїми діловими порадами будемо допомагати Вам як цього домогтися.

 

Інші статті
  • Засоби від гризунів та мишей
    Засоби від гризунів та мишей
    Гризуни, такі як щури та миші, можуть завдати безлічі проблем як у домашніх умовах, так і на робочих місцях. Вони не лише псують майно, але й можуть бути носіями небезпечних захворювань. У цій статті ми детально розглянемо різні види засобів боротьби з гризунами, їхні переваги та рекомендації щодо використання. Ми також пояснимо, чому варто обирати нашу продукцію, щоб забезпечити надійний захист за найкращими цінами на ринку.
    Повна версія статті
  • Кошти від тарганів та їх види
    Кошти від тарганів та їх види
    Таргани - один з найнеприємніших і найстійкіших шкідників, з якими доводиться стикатися в домашніх умовах. Ці комахи можуть переносити різні захворювання і викликати алергічні реакції. Важливо швидко і ефективно справлятися з ними, щоб забезпечити безпеку і комфорт у будинку. У цій статті ми розглянемо основні види засобів від тарганів: гелі, пастки, дихлофос і спреї.
    Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner