Корзина
858 отзывов
АГРОЛИНИЯ™
+380984277200
+380969226477
+380631300333
+380504956209

В пятницу и воскресенье у нас выходной день, по мере возможности отвечаем на телефонные звонки, отправки заказов происходят в субботу, просьба заказы оформлять через сайт. Благодарим за понимание, удачных покупок !

Семена в банках

Наша компанія Агролінія успішно працює на вітчизняному ринку насіння і саджанців. За цей час ми накопичили колосальний досвід роботи і придбали довіри наших клієнтів. Більшість Огроднік набувають насіння овочів, квітів, все залежить від переваги клієнта. У нас в магазині ми пропонуємо купити пакетовані насіння, насіння в банках і вагові насіння, ми компанія Агролінія впевнені в продукції, яку ми реалізуємо. Ми продаємо виключно високоякісне насіння.

Купити пакетовані насіння, насіння в банках вагові насіння, великим оптом і в роздріб.

Сьогодні в нашому магазині Ви зможете замовити і купити пакетовані насіння, насіння в банках і вагові насіння, великим оптом і в роздріб. Насіння поштою - це одне з наших основних напрямків торгівлі. НЕ варто боятися, що наші насіння овочів в процесі пересилання втратять свої властивості. В даному розділі ми пропонуємо Ознайомитися з ТМ "Вітас" - ми компанія Агролінія є Офіційним діллероміх насіння і ми зацікавлені пропонувати своїм покупцям найкращі сорти насіння і саджанців. Перш, ніж виставляти насіння на продаж, ми тестуємо їх на схожість. ТМ "Вітас- основний їх продукцією є насіння овочів в банках. Співпраця з кращими Україні-і зарубіжним селекціонер позитивно позначається на якості їх насіння.

Купити насіння в банках, поштою від виробника

Якщо ви бажаєте придбати насіння поштою - заходите в наш інтернет-магазин Агролінія, замовляйте насіння в банках. Крім високої якості насіння, ми пропонуємо Вам також і низькі ціни. Якщо Ви вирішили придбати насіння оптом або великим оптом, але у Вас є будь-які питання - задавайте їх нам 050 495 62 09. Наші консультанти з радістю дадуть відповідь на будь-які питання і допоможуть з вибором насіння. Ми працюємо для наших клієнтів, і люди платять нам довірою і повагою!

1 2 ... 5