Продавець 💙АГРОЛІНІЯ™💛 розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
4066 відгуків
Набридли щури та миші? Є рішення!Натискай сюди!

Шановні клієнти! Якщо ви побачили це смс, значить у нас не робочий час, якщо ви зробили замовлення, але є уточнення або зміни в замовленні, не переживайте, ми обов'язково зв'яжемося з вами перед комплектацією замовлення та відправкою. Дякую за розуміння. з Ув. Агролінія

💙АГРОЛІНІЯ™💛
+380 (96) 922-64-77
+380 (63) 130-03-33

Як посадити газон своїми руками

Як посадити газон своїми руками

Посадка газону своїми руками задоволена проста задача, потрібно тільки послідовно і правильно виконувати наступні етапи:

1. Етап посіву газону

Розрахунок необхідних матеріалів

Що б розрахувати кількість насіння, добрив, торфу і піску визначаємо площу майбутнього газону. Для того що б створити родючий шар необхідний для посіву травосуміші закуповуємо торф нейтральний (80 л) і річковий просіяний пісок з розрахунку 1 мішок торфу і 1 мішок піску на 5 кв. м. газон. Кількість необхідних добрив і травосуміші визначаємо за даними зазначених на упаковці виробника.

2. Етап посіву газону своїми руками.

Вибираємо газонну травосуміш

Травосуміш для посівного газону повинна бути підібрана з урахуванням призначення газону, освітленості, механічних навантажень. Для посівного газону краще всього вибирати Універсальні травосуміші, вони однаково добре росте на сонці і в тіні. Травосуміші складаються із злакових трав, які мають хорошу схожість. Необхідно звернути увагу на склад травосуміші. Чим більше в суміші насіння тонконогу лучного, тим вище якість газону (ідеально, якщо його не менше 30 %)

3. Етап пристрій посівного газону

Підготовка грунту

Ділянку під газон найкраще готувати з осені. Якщо ви готуєте ділянку навесні, вам необхідно почекати, поки зійдуть бур'яни або сіяти газон і проривати їх вже після того, як зійдуть.

Якщо у вас не вийшло підготується з осені, то почніть готувати ділянку якомога раніше навесні. Видаліть сміття і бур'яни, в ідеалі було б добре пролити грунт біодобривом Байкал. Це процедура збагатить її "ефективними мікроорганізмами" які швидко регенерують найбідніші грунту, а так само споспособствует більш швидкому росту насіння смітних трав, після чого ви зможете видалити їх. Бажано видалити бур'яни ручним способом не використовуючи гербіцидів.

Розподіляємо рівномірно торф і пісок по ділянці і перекопуємо на глибину 15-20 см. Потім необхідно вирівняти ділянку, робити це краще всього граблями.

Далі грунт потрібно ущільнити, інакше з часом з'являться купини і ямки. Краще всього це зробити важким газонним катком або бочкою наповненою водою.

Після ущільнення посівного газону з'являться нерівності, їх необхідно засипати грунтом вирівняти грунт граблями і знову ущільнити. І так до отримання рівної поверхні.

Перевірити, наскільки добре ущільнений грунт легко, можна наступивши на нього. Якщо сліду не видно, значить, достатня щільність

Коли вирівнювання закінчено, розсипаємо на поверхню добриво для газону. Цього можна не робити, якщо ви проливали грунт біодобривом Байкал.

4. Етап посіву трави.

Посів насіння

 

Найбільш сприятливими місяцями для засівання газону в нашому регіоні є березень, квітень і жовтень. Сіяти газон краще в похмурий безвітряний день

Насіння рівномірно розподіляємо по поверхні дотримуючись норми, зазначені виробником газонної трави. Це можна зробити вручну. Краще розділити насіння на дві рівні частини, одну з яких розкидати вздовж ділянки, а іншу — впоперек. Місця уздовж доріжок і по краях газону слід засівати густіше, ніж в основній частині

Після посіву насіння необхідно граблями злегка закласти їх у грунт. Не глибоко, не більше 1 див. Потім необхідно ущільнити посів спеціальною ковзанкою, в різних напрямках або хоча б чим пласким і важким, наприклад, довгою і широкою дошкою.

Було б добре після посіву закладення газонної суміші в грунт, накрийте посадки нетканим покривним матеріалом, білим і самий тонким геотекстилем (агроволокном). Вночі він буде зберігати тепло, вдень не допускати швидкого випаровування вологи, тому газон проросте в два рази швидше

5. Етап  сіяння газонної травосуміші.

Полив

Перші поливи в пристрої газону своїми руками найвідповідальніші. Важливо не давати грунті повністю висихати, поливаємо щодня, а в жарку погоду кілька разів в день. Поливаємо дощуванням і не знімаючи агроволокно (геоткань), це допоможе уникнути розмиву насіння. Через кілька днів з'явитися перші сходи, коли вони досягнуть висоти п'ять сантиметрів можна зняти (агроволокно) геоткань

6. Етап  облаштування газону

Стрижка Газону

Після того як трава газону підросте до висоти 10 см необхідно її скосити. Перші 1-2 покоси необхідно виконати на газонокосарці, виставленої на найвищий рівень. Висота трави повинна залишитися не нижче 5-7 см . Кожне наступне скошування необхідно робити через 5-7 днів, залишаючи траву заввишки 3-4 см Після декількох скошуванні посівного газону він набере щільність.

Ділянки де трава зійшла рідко необхідно подсеять. Для цього змішати відро торфу з піском і 200 грам насіння газонної трави.

І ось все. Ми насолоджуємося відмінною газонної травою.      

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner